Blog,  Codzienność

Wracam.

Uf, weszłam na bloga po raz pierwszy od kilkudziesięciu dni i sama nie wiem od czego zacząć. Wiele nowych komentarzy i słów podnoszących na duchu – dziękuję Wam za Waszą obecność :)  Już Wam wszystko wyjaśniam :)

deska

1.Remont domu.

Trochę zwolniliśmy tępo ( tak , już ktoś zwrócił mi uwagę na mój błąd, jednak zostawiam byka). Sytuacja z podłogą troszeczkę pokomplikowała nasze plany. W tym miejscu muszę Wam powiedzieć co zadecydowaliśmy w jej sprawie i pewnie część z Was będzie zawiedziona…. Nie ruszamy jej – koszta z tym związene są zbyt wysokie i nie wiemy na jaką głębokość trzeba by było ” kopać”. Jeden z czytelników trafnie sformował nasze obawy pisząc : ”  jak to mawiał mój konstruktor Pan Łoboda; „stoi bo się ku*wa przyzwyczaiło”  ja dodam : nic nie ruszać, bo się odzwyczai.” …. Ach tak. Dom jeszcze nie ma drzwi – te czekają na swoją kolej – choć kolor już wybrany. Niebieski, lekko wpadający w zieleń :) Zdecydowaliśmy się na chemię gotową – padło na Tikkurilę. Zawsze używaliśmy włoskiej chemii mieszanej dla nas na zamówienie, jest fenomenalna. Jednak wielokrotnie byłam prze Was proszona o poradę i o polecenie czegoś skutecznego. Dlatego zdecydowałam się na marketówkę i po długiej lekturze wielu producentów wybór padł własnie na Tikkurilę -myślę że będzie ok. Na dniach zabieram się za drzwi :) 

Temat remontu oddalił mnie nieco od drewna – powiem Wam , że bardzo mi go brakowało. Cieszę się, że na dniach zabieram się za drzwi, Przemek przygotuje  nową futrynę – będzie pięknie!

Do sklepu wstawiłam świeżutkie wypieki :) Do Waszej dyspozycji są piękne jesionowe i dębowe unikaty, które wyszły spod naszych rąk. Dostępne są TU.

deska1deska2deska3

 

2. Biznes Młodej

O tym Wam wspominałam, ale nie ujawniłam o co dokładnie chodzi, choć na fejsie już pokazywałam małą namiastkę :) Za ścianą  działa siostra, prowadzi małą pracownię związaną z sitodrukiem. Wzory i motywy to nasza radosna twórczość przeniesiona na tkaninę. Poznajcie Justynę i Przemka :) Podoba się?

aga1

sitosito2

 

Co Wy na to? Dzieje się :)

Pozdrawiam, Ania :)

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.