Blog,  Projekty DIY

Wisząca półeczka diy

 To nie jest tak, że rozleniwiłam się letnią aurą. Jestem i intensywnie działam, ale o co chodzi naświetlę Wam w przyszłym wpisie. Wiem, że czekacie na dalsze wpisy z renowacji drzwi, ale proszę Was o cierpliwość – nie wiem w co mam włożyć ręce. Mamy w tej chwili tyle pracy, że po prostu się nie wyrabiamy…

Mam jednak coś, z czym chcę się z Wami podzielić. Jakiś czas temu wymyśliłam sobie z siostrą półeczkę, która miałaby zawisnąć u niej w pracowni. Nie byłyśmy pewne, czy nasz pomysł się sprawdzi, dlatego zdecydowałyśmy się na wykonanie prototypu. Oto on :)

motyw1

Zwróćcie uwagę – to jest prototyp. Docelowo pojawią się stalowe linki i jesionowe dechy. Zamiast kijaszka do szpadla myślimy nad stalowym prętem. Jednak ta wersja ma w sobie coś fajnego :) Powiem szczerze, że w pełni wpisuje się w mój gust – mogłabym te materiały wykorzystać u siebie tylko w innym rozmieszczeniu półeczek i o innych wymiarach. Fajna jest również  mobilność półek w pionach i poziomach – można je dowolnie aranżować ;)

2

3 4 5

Sprawdzi się :) Docelowa półeczka będzie pomagać Guci utrzymać w porządku farby, rakle i tym podobne zabawki, którymi się para. Ah, no tak! Od sierpnia będzie miała swój kąt w naszej  pracowni. Jestem ciekawa, jak się razem dogadamy :) Dwa zupełnie obce światy  – drewno i …… Jeszce zdążę Wam powiedzieć czym się będzie zajmować ;)

Pozdrawiam, Ania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.