W pracowni.

stolik pieniek

Dryfowałam cztery metry nad ziemią. Mąż zaniedbany, blog zaniedbany, firma zabidzona… za to cel osiągnięty. Ściany wyprowadzone, piony idealne, materiał na podłogę zakupiony. Stagnacja twórcza uniemożliwiona kolejnym etapem edukacji – chory związek z poprzednią uczelnią zakończony. Progres!

Parę lat temu przerwałam studia, od października  zaczynam romans z nową uczelnią, której możliwości pomogą mi się rozwijać. Czuję wewnętrzną potrzebę rozwoju i jest to dobry moment na powrót.  Nie potrzebuję świstka z tytułem – potrzebuję bodźców, opinii i sugestii osób znających temat, ale również bezstronnych służących dobrą radą. Z perspektywy czasu, patrząc spokojnie wstecz cieszę się z podjętych działań. Przerwanie studiów, a raczej nie podejście do dyplomu było dobrym posunięciem.

stolik pieniek 2stolik pieniek 3stolik pieniek 4

Przez natłok wydarzeń, czerwiec był dość wyjątkowym miesiącem a samej pracy z drewnem było niewiele. To był miesiąc pozyskiwania i poszukiwania ciekawych materiałów – tu należy postawić parafkę. – podwórko zapełnione starymi, niemieckimi belkami. Będą nowe meble. Remont trwa, przed nami podłoga… Również w międzyczasie pojawiła się  wielka rana w dłoni Przemka i problemy z wyrostkiem. To był owocny miesiąc.

Obrobiłam i wyłożyłam na sklepowe półki nowe produkty – sporej wielkości pieńki o pięknych barwach i ciekawych spękaniach.Chciałabym wyrabiać ich więcej ale jestem ograniczona czasem ich suszenia –  trzy lata pozbywają się naprężeń i wilgoci. Raptem parę sztuk w roku mogę przeznaczyć do obrobienia i późniejszej sprzedaży. Te są dostępne w naszym sklepie – o TU.

stoliki pienki

pienki

Fotele czekają na dalsze zabiegi . Czekam na paczkę z potrzebnymi materiałami… i czekam…

Pozdrawiam, Ania. 

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

13 Comment

 1. Piękne te pieńki! Właśnie o takim marzę zamiast szafki nocnej. Ale musi poczekać aż niemowlak się zabierze ze swoim łóżeczkiem ;)

  1. Ciesz się tym czasem :) Słyszałam że dzieciaczki szybko rosną :)

 2. Piękne pniaczki:) Niewątpliwie mają charakter i we wnętrzu będą prezentować się wspaniale.

  1. Będą – pewnie że tak :)

 3. Super, pniaki, z jakiego drzewa?

  1. Sosnowe, olchowe oraz orzechowe :)

  2. Orzech, sosna i olcha – na stronie sklepu wszystko napisane ;)

   1. Oj, spóźniłam się ;)

 4. Bardzo miłe dla oka cacko ;)

 5. Fantastyczne pieńki. Chętnie wykorzystałbym taki jako szafkę nocną:)

 6. Pieńki prezentują się wspaniale. Chciałabym je zastosować w swojej sypialni. Miałyby pełnić funkcję stolików nocnych. Zamówiłam kilka dni temu i już się nie mogę doczekać dnia aż staną obok łóżka. Pozdrawiam :)

  1. W sypialni trzy łóżku jak znalazł :))) Mam nadzieję że będziesz zadowolona!

 7. Świetne są! Chętnie przygarnęłabym takie do swojej sypialni. Moje nocne stoliki już mi się znudziły a pienki są fajną alternatywą.

Dodaj komentarz

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.