Blog,  Codzienność,  Nasz dom,  Odnawianie mebli

Szafeczka loftowa diy.

Udało się nam ogarnąć w czasie ostatniej wizyty w domu rodzinnym i zapakować do auta szafkę którą odnowiliśmy z 2 lata temu, a która do tej pory stała w moim pokoju w rodzinnym domu. Czas najwyższy odgruzować przestrzeń rodziców z mebli które do nich pościągaliśmy czekając aż skończy się nasz remont. Przyda się im trochę powietrza i oddechu. Czas pokazać Wam nasze cacko w nowym miejscu i przypomnieć jak wyglądało wcześniej.

7

 

To zdjęcie zassałam z starego posta, który dotyczył właśnie tej szafeczki. Tak prezentowała się, gdy zabraliśmy ją na warsztat, link do metamorfozy tu —> KLIK.   Teraz rozpoczęła się nasza nowa wspólna przygoda już w miejscu docelowym do którego miała trafić w początkowym założeniu – do naszego domu :) Póki co stoi w salonie i wkomponowała się w przestrzeń między sofą a czarną ścianą.  Trfiła na nią anginka i bliżej nie znana mi roślinka którą dostałam od mamy,  ale wpierw przemalowałam osłonkę – z wściekłej pomarańczy na szary farby kredowej ( ambiente kolor paris ). To pierwszy raz gdy pomalowałam coś nie drewnianego farbą kredową – sama jestem ciekawa jak się sprawdzi…?

 

IMG_8650

IMG_8665

IMG_8658

IMG_8654

 

Poszewka Malinowe Cacko

Farba kredowa z osłonki – Ambiente Renesans – kolor Paris

Zaczynamy odczuwać brak dużej szafy. Choć prace nad takową już zaczeliśmy to coś nie podrodze nam z jej ukończeniem, a dni są już dużo cieplejsze i byliśmy zmuszeni przywieźć ubrania letnie. Ubrań przybywa a szafy brak :/ W ostatnim czasie zostaliśmy właścicielami starej bieliźniarki, a sytuacja ta stała się powodem nakręcenia naszego pierwszego vloga —>

Pozdrawiam, Ania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.