Przygotowania do zimy…

Śpieszę z wyjaśnieniami :)

Kochani, ostatni miesiąc to istna karuzela, która na  szczęście zaczęła pomalutku zwalniać. Natłok pracy połączony z remontem instalacji CO w pracowni i naszym przyszłym domu – istne szaleństwo, które musiało zostać ukończone jeszcze przed nastaniem niskich temperatur. Wymiana starych, często już podziurawionych rur , płukanie grzejników – wszystko to robiliśmy sami z pomocą najbliższych nam osób :) Bez żadnych specjalistów, być może dlatego wszystko tak się przeciągało. Jednak powiem Wam szczerze – duma nas rozpiera! Nasze miejsce w naszych rękach – czyli wszystko toczy się tak, jak sobie wymarzyliśmy jeszcze parę lat temu ;) Samodzielny remont ruiny ;)

Pracujemy nad paroma projektami na bloga – szykujemy coś ciekawego! Zgłębianie starych technik również pchnęliśmy do przodu – jesteśmy po paru nie udanych próbach, ale na horyzoncie pojawiło się światełko więc jesteśmy dobrej myśli :) Jak widzicie zmienił się również nagłówek – już pomału zaczynam odczuwać nastrój Świat Bożego Narodzenia :)

Pewnie i u Was jest pełno zmian związanych z zbliżającą się zimą :)

IMG_1754

 Pozdrawiam, Ania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 Comment

 1. To widzę same zmiany będą to czekam Ania :)
  I ślę pozdrowienia!
  Marta

  1. Mam nadzieję, że zmiany pójdą w dobrym kierunku ;) Dziękuję i również pozdrawiam :)

 2. W takim razie powodzenia i wytrwałości w tym zwariowanym czasie. Czekam z niecierpliwością na wspomniane nowości, które mam nadzieję już niedługo pojawią się na blogu.

  1. Renatko – nawet nie wiesz jak bardzo przyda mi się ta wytrwałość o której piszesz ;) Pozdrawiam ;)

 3. I’m curious to uncover out what blog system youre employing? Im experiencing some small security troubles with my latest weblog and Id like to locate something more safeguarded. Do you’ve any recommendations?

Dodaj komentarz

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.