Kalendarz adwentowy.

1

Uwielbiam tekturowe kalendarze adwentowe napełnione czekoladowymi figurkami choć nie sprawdzają się one w moim przypadku. Wszystko znika w przeciągu 24 godzin.  W tym roku pokusiłam się o stworzenie własnego sposobu na odmierzanie adwentowych dni.

Sama już nie wiem, czy aby na pewno dorosłam, w każdym razie to była fajna, odrestaurowująca zabawa ;) Zamysł był prosty, konstrukcja również, myślę że każdy z nas by sobie z tym poradził.

IMG_2559

IMG_2564

 

Beznazwy-1

Zastanawiałam się co powinnam zapakować w sakiewki. Dzieciaczków nie mamy, a to w sumie dla nich największa byłaby frajda. My lubimy słodycze i raczej z nich nie zrezygnujemy – po drugim śniadaniu przegryzamy ciastka. Pomyślałam o naszych zwierzakach – może jakieś przysmaki powinnam zawiesić na naszym kalendarzu? Początkowo uznałam to za dobry pomysł, jednak w momencie w którym trzymałam w ręku suszone płucka wyobraziłam je sobie na zdjęciach…. I ten zapach a raczej smrodek :/ Jednak poprzestało na drażach czekoladowych ;)

4t

Pozdrawiam, Ania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 Comment

 1. Aniu to, że piękny to RAZ! Ale to, że dla zwierzaków by było to wielkie DWA! Trzeba było zrobić!!! No ja nie widziałam kalendarza adwentowego dla pupili domowych! :-) :-*
  Ale mogę sobie wyobrazić i zapach i zainteresowanie konstrukcją przez całe 24 dni :-)

  1. Wiesz że ten kalendarz zjadły myszki – zostawiłam go na warsztacie i skubane w ciągu jedenj nocy poradziły sobie z łakociami :(

 2. Świetna koncepcja! Może stworze podobny :). Rewela.

  1. Dzięki :)

 3. Bardzo mi się podoba;) Świetny pomysł wykonanie;)

 4. bardzo mi się podoba :) osobiście lubię dekoracje z żywych roślin. ostatnio widziałam konkurs dla blogerów na najładniej udekorowaną Gwiazdę Betlejemską http://www.twojediy.pl/dekoracja-gwiazdy-betlejemskiej-akcja-blogi-rozkwitna-poinsecja/ myślę, że z Twoimi zdolnościami masz szanse wygrać :)

 5. Nie dość, że praktyczny to jeszcze piękny:D

 6. Podsunęłaś mi pomysł na kalendarz adwentowy dla mojego kota ;)

Dodaj komentarz

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.