Izolator. Izolowanie drewna.

izolator

Oj, trzeci film pod rząd :) Praca i remont pochłonęły mnie całkowicie, a  dzięki możliwościom które daje film łatwiej mi to wszystko ogarnąć i komunikować się z Wami. Dziś rzecz ważna – izolator i izolowanie sosny. Czemu należy izolować sosnowe drewno? Odpowiedz w filmie —> Miłego oglądania!

 

Oczywiście temat nawiązuje do remontu naszego przyszłego domu. Pamiętacie jak drzwi wyglądały na samy początku? :) Dla przypomnienia podsyłam Wam pierwszy wpis i widok pozostałych skrzydeł które u nas zawisną :) Dostępny TU!

 Pozdrawiam!

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 Comment

 1. coś o tym wiem, nie zaizolowaliśmy belek na tarasie i kapie to to czwarty sezon :(

  1. Aniu Wy macie piękny duży taras z tego co kojarzę :) Aż tyle puściła sosna żywicy że dosłownie kapie? :(

 2. Usuwałam ostatnio starą farbę olejną ze stołu i pod wpływem opalarki wyszła żywica, więc wygląda na to że muszę stół zaizolować – tylko przed czy po nałożeniem farby kredowej lub akrylowej?

  1. Riona, izolator zawsze kładziemy na początku. Dopiero na izolator idzie dowolna nowa powłoka :)

 3. Agnieszka says: Odpowiedz

  Witam Aniu co dokładnie tam wymieszałaś? co to są za produkty? jaka proporcja? Mam do pomalowania 10 sztuk świeżych drzwi sosnowych potrzebuję dokładnych wskazówek co robić jak je zabezpieczyć do celowo mają być białe odporne na łapki dzieci :) Pozdrawiam

  1. Hej Aga :)
   Jeśli masz drzwi sosnowe to rzeczywiście warto pod farbę położyć izolator, bo z czasem żywica przejdzie i zostawi żółte lub różowe ślady :(
   To są produkty marki ICA – baza i katalizator – które kładzie się właśnie na drewno żywiczne. Poszukaj w internecie gdzie masz najbliższego przedstawiciela – ICA Color :)

Dodaj komentarz

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.