Blog

Dzień przed…

 Najprawdopodobniej i Wy w tym momencie przygotowujecie się do jutrzejszej Wigilii, część z Was gotuje, parę osób zapewne sprząta. W naszej kuchni krząta się na zmianę parę osób, cudowny zapach kompotu z suszu unosi się wokół głowy – ten przyjemny, lekko przydymiony zapach od zawsze kojarzy mi się wyłącznie z Bożym Narodzeniem.

IMG_2909

z Jeszcze nie wszystko jest na swoim miejscu. W salonie co prawda stoi już nasza Strojna Panna, ś gałązki zdobią okna a większość potraw jest już w dużej mierze przygotowana, jednak w kuchni panuje spory zgiełk – przyjemne zamieszanie :)

IMG_2878

 Pierniczki czekają na udekorowanie, na pierniku zastyga czekolada. Sianko jeszcze nie pod obrusem, czeka na swoją kolej. W kuchence piecze się popisowy makowiec kochanej mamy :)))

IMG_2883

IMG_2892IMG_2903IMG_2910

Nad naszym stołem góruje patera, a na niej stare dęby. Prosta dekoracja – jak zawsze ;) Paterka zatoczyła już rok, jak jest z nami i bardzo dobrze czuje się na gruncie naszej rodziny – pokazywałam Wam ją już tu –> KLIK Świeczniki ze starego dębowego konara również już Wam pokazywałam –> KLIK

Kochani, chciałabym abyśmy Wszyscy przeżyli te Święta w gronie najbliższych nam osób !

*********************************************** 

Życzymy Wam czasu na refleksję, na dostrzeżenie tych wszystkich cudownych osób, które przewijają się przez nasze życie. Pragniemy, aby każdy z Was został obdarzony miłością, życzliwością i zrozumieniem. Chcielibyśmy, aby każdy z Nas zyskał wewnętrzny spokój i radość ducha. Kochani życzymy Wam szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!

Ania, Przemek i harpagany ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.