Blog,  Codzienność,  Nasz dom,  Odnawianie mebli,  Praca z drewnem,  Projekty DIY

Dopasowane.

 Doczekałam się ja i doczekały się one :) Wiele czasu minęło zanim mogłam zobaczyć je w tym miejscu. Temat drzwi znów na tapecie.

1

Przemek przygotował sosnową futrynę z dębowym stopniem. Ponieważ wcześniej były drzwiami wewnętrznymi musieliśmy lekko je przerobić – pogrubić i ocieplić. Stare szkiełka zostały usunięte, wymieniamy je na szyby zespolone wypełnione gazem. Kolor drzwi wybrany, choć nie do końca przez nas ;) Miał być niebieski, jest turkusowy…. Tak kończy się wybieranie koloru późnym wieczorem przy sztucznym świetle…. Choć przyznam , że w puszce prezentuje się zacnie – jestem ciekawa jak wyjdzie.

2

34

Jutro wypełniamy płycinki, zamawiamy szybki – dzieje się! Pierwszy wpis z odnawianiem starych drzwi znajdziecie TU .W końcu wielka jama nie straszy od frontu a Friga nie zakopuje nam w gruzie swoich zimowych zapasów. Swoją drogą – ta ostatnia pora roku ma być sroga… Po naszych psach widać, że najwidoczniej to prawda bo magazynują wszystko co napotkają – kostki, kosteczki, chabaninę a nawet suchą karmę. Przygotujcie się. bo może być zimno ;)

Pozdrawiam, Ania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.