Blog,  Codzienność,  Kreatywne rozwiązania,  Nasz dom

Boazeria angielska w sypialni.

Wracam po długim czasie z wpisem, który powinien znaleźć się tu w lutym. Wówczas wykonałam w sypialni twór, który w wdzięczny sposób w mowie potocznej nazywa się ” boazeria angielska ” lub ” lamperia „.  Jest to ten typ dekoracji, który bez problemu samodzielnie wykona każda kobieta . Temat wdzięczny i zasługujący na dłuższe rozwinięcie.

 

 

Po tak długim  czasie nie do końca wiem jak zacząć, zwykłe ” Hej hej! ” raczej nie wystarczy. Być może jakaś mała garstka z Was zauważyła że mnie tu nie ma – blogasek zamarł, FB również. Nie oznacza to, że zrezygnowałam z prowadzenia tego miejsca – oj nie! Potrzebowałam czasu na wyzerowanie myśli i spokojnego zastanowienia się w którym kierunku zmierzam. Blog nigdy nie miał być celem samym w sobie a jedynie moim otwartym miejscem w sieci. Miejscem w którym będę pokazywać nasz dom, naszą małą komórkę społeczną, nasze podejście do życia. Bez spiny i terminarza. Wracam więc po paru miesiącach i chyba jednak zacznę od początku… Hej hej !

Tyle słowem wstępu :)

 Lamperia w tym wykonaniu to tzw boazeria angielska. Ta w naszym wydaniu nie jest w 100% boazerią, jest raczej jej imitacją, a w naszym domu ma pełnić jedynie funkcję dekoracyjną. Bez problemu wykonacie ją w jeden dzień przy niskich nakładach$$$ i czasowych. Naszą wykonałam z klejonki sosnowej i styropianowej listwy przy sufitowej.  Całość kleiłam na klej w tubie. Wszystko pomalowałam zwykłą farbą do ścian ( Śnieżka satynowa ).

Tak obecnie wygląda nasza sypialnia :

a

c

g

Tak prezentowała się sypialnia przed wykonaniem lamperii….

przed

…. a tak na etapie remontu :D

yt

Chcę pokazać Wam film pokazujący wnętrze naszego domu. Powstał on z okazji 5000 subskrybentów na naszym kanale YouTube :) Zapraszam do nas :)))

 

 Pozdrawiam!

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Website Protected by Spam Master


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.